Marketing

Sekret (2006) – recenzja filmu

Film Sekret stał się hitem na całym świecie a książka sprzedaje się w milionach egzemplarzy. Ostatnio zacząłem oglądać coraz więcej filmów dokumentalnych. Myślę, że to krok w dobrą stronę zważywszy, że jeśli już coś oglądałem to z reguły był to kiepski film fabularny. Kilka dni temu zmobilizowałem się do oglądnięcia filmu dokumentalnego pt. „Sekret”. Muszę przyznać, że czekałem z niecierpliwością na trochę wolnego czasu, w którym mógłbym obejrzeć film. I mogę powiedzieć szczerze, że opłacało się wykorzystać trochę wolnego czasu na tą właśnie pozycję.

Film Sekret

The Secret (bo tak brzmi oryginalny tytuł) to film uświadamiający nam jak niewiele dzieli nas od spełniania naszych najskrytszych marzeń. Dowiadujemy się przede wszystkim jakie błędy popełniamy dążąc do jakiegoś celu. Z drugiej strony poznajemy sposoby, które pomogą nam osiągnąć nieraz wydawać by się mogło nierealne cele.

Sekret, jak sama nazwa wskazuje jest pewnego rodzaju zagadką i opowiada o zagadce. Już na początku filmu dowiadujemy się co wiedzieli wszyscy Ci, którzy dokonali rzeczy niemożliwych (również tych finansowych), a czego nie wiedziała cała reszta. W momencie, w którym dowiedziałem się o co chodzi, zaśmiałem się, bo cała wielka tajemnica okazała się być czymś z czym dosłownie mamy kontakt w każdej sekundzie (ale kompletnie o tym nie myślimy). Więcej już nie zdradzę. Powiem tylko tyle, że dla wielu film ten może być przełomem w życiu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.