Filozofia

Sprawdź dlaczego jesteś nietykalny! 6 dowodów

Prostym znaczeniem nietykalności jest to, że nie pozwalasz nikomu ani niczemu zawracać sobie głowy. Jest to najwyższy stan istnienia, rzeczy, które robisz, miejsc, w których żyjesz, każdej chwili twojego życia.

Chodzi o to, by być w zgodzie z samym sobą tak bardzo, że żadne działanie z zewnątrz nie może tego zakłócić.

Nietykalność to stan, w którym jesteś całkowicie w zgodzie z duszą i wolny od oczekiwań i przywiązań.

Zrozumiałeś, że oczekiwania i przywiązanie sprawiają, że jesteś podatny na zranienie i sprawiają, że czujesz się źle. Nauczyłeś się odpuszczać. Nie masz nic do wygrania i nic do przegrania. Przekroczyłeś skończoną grę i objąłeś nieskończoną rozgrywkę, pozostając w tym bez motywu. To sprawia, że jesteś najsilniejszą duszą ze wszystkich. Naprawdę zrozumiałeś cel istnienia.

Jeśli nie masz pewności czy jesteś zadowolony czy nie, oto 6 znaków, które mówią, że jesteś nietykalny

ZDAŁEŚ SOBIE SPRAWĘ Z WŁASNEJ WARTOŚCI

„Silni ludzie mają silne poczucie własnej wartości i samoświadomości; nie potrzebują aprobaty innych.” – Roy T. Bennett, The Light in the Heart

Znasz wyjątkową osobę, którą naprawdę jesteś. Jesteś pewny siebie i nikt ani nic nie może zmusić cię do kwestionowania tej wyjątkowości. Zdajesz sobie sprawę, że to twoja pomysłowość działa jak odcisk palca twojej duszy i może nawet formować negatywną energię w pozytywną.

SKUPIASZ SIĘ NA TYM, NA CO MASZ WPŁYW, A RESZTĘ ODPUSZCZASZ

„Niesamowita zmiana zachodzi w twoim życiu, kiedy decydujesz się przejąć kontrolę nad tym, co masz, zamiast próbować kontrolować coś, na co nie masz wpływu.” – Steve Maraboli, Life, the Truth and Being Free

Rozumiesz to, że twoje własne zachowanie i działanie jest pod twoją kontrolą. Wiesz również, że nie możesz kontrolować innych, a więc porzucasz przywiązania i oczekiwania. Obawiasz się niepewności i nie przeszkadzają ci rzeczy, na które nie masz wpływu. Jesteś skoncentrowany na sobie.

KOCHASZ SIEBIE

„Jedyną osobą, która może mnie zepchnąć w dół, jestem ja i nie pozwolę sobie już na to, by siebie zepchnąć.” – C. JoyBell C.

Nie obchodzi cię czy inni cię kochają czy nienawidzą. Są dla ciebie tym samym. Kochasz siebie i to jest najważniejsze. Ta miłość usuwa wszelkie niepewności. Nie boisz się mroczniejszych czasów, ponieważ masz siebie i wiesz, że możesz przez to przejść.

loading…

NIE ŻYJESZ W STRACHU

„Dla mnie brak strachu nie oznacza, że się nie boję. To nie jest tak, że zupełnie się nie boję. Brak strachu ma obawy. Ma wątpliwości. Wiele z nich. Ale nie żyje w tym strachu tylko pomimo go, pomimo tych rzeczy, które przerażają mnie na śmierć.”– Taylor Swift

Jesteś bardziej chętny do opuszczenia strefy komfortu i stawienia czoła swoim lękom. Przyjmujesz wszystkie wyzwania z uśmiechniętą twarzą i ewoluujesz, abyś mógł sobie z nimi poradzić. Ciągle przygotowujesz się do stawienia czoła przeszkodom. Zdajesz sobie sprawę, że możesz coś stracić, nawet wszystko, ale to cię nie powstrzymuje.

WYBACZASZ

„Zbłądzić to ludzkie, wybaczyć, boskie.” – Alexander Pope, An Essay on Criticism

Rozumiesz, ze emocje takie jak gniew czy ból, tylko ciągną cię z powrotem. Bez względu na to, jak zła jest osoba, wybacz i idź dalej, ponieważ nie masz żadnych przywiązań do nikogo. Ponieważ działania innych nie mają na ciebie wpływu, możesz łatwo wybaczać. Wiesz, że przeszłość to przeszłość i nic nie możesz z tym zrobić. Ale możesz zmienić przyszłość poprzez działania swojej teraźniejszości. Wykorzystujesz to, co najlepsze poprzez wybaczenie i puszczanie negatywnych powiązań.

ŻYJESZ NA KRAWĘDZI

„Taniec. Uśmiech. Chichot. Podziw. ZAUFANIE. NADZIEJA. MIŁOŚĆ. ŻYCZENIE. WIARA. Przede wszystkim ciesz się każdą chwilą podróży i doceniaj, gdzie jesteś w tym momencie, zamiast zawsze skupiać się na tym, jak daleko musisz się posunąć.”– Many Hale, The Single Woman: Life, Love, and Dash of Sass

Żyjesz codziennie jakby jutro miało nie istnieć. Nic nie może cię odciągać; nie interesuje cię żadna klamra. Obejmujesz to, co ten wszechświat ma do zaoferowania; pozwoliłeś sobie płynąć w przepływie tego wszechświata. Robiąc to, przyjmujesz pozytywy i rozprzestrzeniasz pozytyne myślenie, gdziekolwiek jesteś.

Skoro jesteś nietykalny, jesteś połączony z duszą wszechświata.

Jesteś silniejszy duchowo niż wielu ludzi wokół ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.