Biznes

Wizualizacja Celów – czyli jak być bliżej sukcesu

Ostatnio wiele przeczytałem i wiele nasłuchałem się o wizualizacji celów. Cóż to właściwie jest? Otóż wizualizacja celu to wyobrażanie sobie tego co chcemy osiągnąć. Inaczej mówiąc marzenie o czymś co zawsze chcieliśmy mieć, co chcieliśmy zrealizować.

Po co wizualizować swój cel? Wizualizacja pozwala nam motywować się do działania. Nie każdy o tym wie, dlatego bardzo rzadko marzymy i wyobrażamy sobie coś co chcemy osiągnąć. Ci którzy zrozumieli, że wizualizacja to podstawa, są już w połowie drogi do swojego sukcesu. Dzięki wizualizacji korzystamy z naturalnej metody przyciągania. Przyciągania do siebie wszystkiego co sobie wyobrazimy i co bardzo chcemy dostać od życia.

Wizualizacja celów.
Kilka dobrych sposobów aby pamiętać o wizualizacji.

1. Przyklej sobie na suficie nad łóżkiem np banknot, lub czek bankowy (oczywiście może być falsyfikat) z dopisaną wymarzoną sumą pieniędzy (jeśli marzysz o pieniądzach)

2. Jeśli często korzystasz z komputera zrób sobie tapetę na pulpicie np z wymarzonymi rzeczami, które chciałbyś mieć. Ja na tapecie umieściłem sobie mój wymarzony samochód oraz pewną sumę pieniędzy.

3. Możesz również ustawić sobie przypomnienie na komórce, które nie pozwoli Ci zapomnieć o czym tak na prawdę marzysz.

4. W wolnych chwilach zamknij oczy – nie ważne gdzie jesteś – i wyobraź sobie, że jedziesz np swoim wymarzonym samochodem, lub jesteś na wymarzonych wakacjach. Nie wstydź się tego. Poczuj to tak jakbyś na prawdę był w samochodzie albo na plaży.

5. Rozmawiaj o swoich marzeniach z bliską Ci osobą, lub znajomymi. Chodzi o to aby nie zaprzątać myśli innymi nieważnymi sprawami. Nie myśl o niczym negatywnym, tylko o twoich celach, ponieważ poprzez ciągłe trwanie przy swoim postanowieniu osiągnięcia czegoś, po prostu przyciągniesz to do siebie nie zdając sobie nawet z tego sprawy.

Aby dowiedzieć się więcej o sile przyciągania i mocy wizualizacji, która pozwoli Ci osiągnąć dosłownie wszystko czego tylko zapragniesz zobacz Sekret – siła przyciągania.

Zobacz sam jak bardzo prawo przyciągania może zmienić Twoje życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.